Lipsko 2008


Lipsko 2009.

     První zářijový víkend byl opět ve znamení Lipského modelářského veletrhu a protože někteří z nás absentovali, tak jsme jeli pouze ve třech a kolegové z TT klubu ve Velkém Meziříčí byli v počtu čtyř, takže jsme vyrazili v sedmi lidech na Lipsko!!!
     Letošní ročník i s cestováním proběhnul nad očekávání dobře, neboť na dálnici nebyla nehoda či uzavřené pruhy, nebyl svátek, takže páteční den byl dobrou volbou, kdy nebylo přeplněno lidmi a tak ve čtyři odpoledne jsme již mohli valit k domovu, neboť jsme měli vše již dostatečně prohlédnuté. Jediný zádrhel byl tak ve foťáku, neboť jsem nechtěl sebou tahat profesionální E3 a vzal jsem si jenom jak já říkám mejdlovou krabičku C50 opět od Olympusu (před lety mě stála dvacet tisíc…), ale fotky z toho nejsou nic moc, protože s bleskem to fotit nejde (jde, ale to podle mě nejsou fotky) a bez něj to člověk již neudrží a je to mázlé, takže se omlouvám za nějaké ty mudlaniny.
     Do své sbírky jsem si koupil tři nové kontejnerové vozy, neboť staré Piko kontejnery chci odprodat a do vozby zařadím tyto s krátkým spřáhlem, jenom je ještě nepatinuji, ale to až v dlouhých zimních večerech.
Podívejte se tedy na známé či nové snímky z tohoto veletrhu a již letos se těšíme na ročník další.

     Radek Wimmer


Lipsko 2009

zpět