Lipsko 2008


Výstava modulového kolejiště KŽM Praha 3
v Třebíčském Grandhotelu.

    Na tuto akci jsme s kolegou Jirkou zamířili docela neplánovaně, protože se neuskutečnilo setkání s kamarády ze Steam Story Agency z Prahy a tak jsme sobotní odpoledne 17.4. vyrazili do padesát kilometrů vzdálené Třebíče. Přijeli jsme hodinu před ukončením výstavy, ale naštěstí nás tam kolegové nechali ještě po zavíračce řádit s foťáky a tak jsme si mohli vše v klidu prohlédnout, nafotit a také s nimi pokecat.

    Věru bylo se na co dívat a i když to jsou jak já říkám „masařky“ (TT pro neznalé), tak na těch dvaceti metrech měli pěkně provedenou krajinku s ještě hezčími stavbami (vyřezávané laserem). Snad bych zde mohl jen vytknout hodně málo života vdechnuté těmto modulům, myslím tím lidičky a zvířata všeho druhu a nějaké stavby ledabyle zapracované do terénu.

    Vyzdvihnout ovšem musím jejich dokonalé ztvárnění staničky Rudíkov se všemi stavbami zde přítomnými. Na zpáteční cestě jsme v Rudíkově dokonce zastavili a nafotili celou stanici, dnes již spíše opuštěnou zastávku a tak mezi foty z modelu uvidíte skutečná fota, pro porovnání.

Pěkné pokoukání přeje

     Radek Wimmer


Fotky

zpět